Logo Erp Uzaktan Destek

 

Logo programı uzak destek servisi olarak Logo Enterprise 3, Logo J-Guar, Logo Start, Logo Go 3, Logo Go Plus, Logo Tiger 3, Logo Bordro Plus ve diğer tüm logo muhasebe programlarının satış, kurulum, eğitim faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz.Bildiğiniz üzere Türkiye'de belirli sayıda Logo Yazılım bayisi bulunmakta ve bu bayiler çeşitli bölgelerde hizmet vermektedir. İskem Web Bilişim Danışmanlık firması olarak Türkiye'nin her yerine Logo programı uzak desteğini vermekte, siz değerli müşterilerimizin sorunlarına profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Logo uzak destek hizmetini aylık bakım anlaşmalı olan müşterilerimize ücretsiz olarak verirken, anlaşmamız olmayan ve yeni olan müşterilerimize ise ücretli olarak vermekteyiz.Müşterilerimiz Logo uzak destek hizmeti sayesinde işlemlerini hızlı ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Tamamı akademik eğitimli – sertifikalı ekibimizle Türkiye'nin her noktasına uzaktan logo desteği vermekteyiz.Uzaktan masaüstü kontrol programlarıyla (Teamviewer, Alpemix, Ammyy vb.) bağlantı sağlanarak programınızla ilgili tüm sorunlar çözülür.Logo programınızla ilgili sorunları uzaktan çözmek için bize ulaşabilirsiniz.

SMS ABONELİK